Čluny pro rybáře

Čluny Savylor

Velmi stabilní rybářské čluny FISH HUNTER patří mezi nejkvalitnější čluny ve své třídě. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a přesto si udržují nízkou hmotnost. Standardně jsou vybaveny praktickými vaky na akumulátor a rybářské náčiní, držáky rybářských prutů, havlinkami pro vesla a mnoha drobnými doplňky. Modely jsou dodávány v délkce od 2,5 do 3,6 m pro 2 až 6 osob. Lze je dovybavit elektromotorem i spalovacím motorem, ochranným potahem z nylonu a dalším příslušenstvím.

Vynikající rybářský člun FISH RANGER s pevnou laťkovou podlážkou. Celý člun je pokryt nylonovým potahem. Člun je vybaven dvěmi (FT280 jednou) dřevěnými lavičkami a dřevěnou laťkovou podlážkou. Balení dále obsahuje nylonový vak, tašku pod lavičku, a tašku na baterii. Ve výbavě nechybí držáky rybářských prutů, havlinky pro vesla a mnoho drobných doplňků. Lze je dovybavit elektromotorem i spalovacím motorem do 3 HP.

Sevylor-PR325 je vysoce stabilní rybářský člun s pohodlným sezením.

Nafukovací čluny Sevylor - OUTBACK jsou stabilní, pevnostně odolné a prostorné čluny pro rekreační a rybářské využití. Je možné je dovybavit elektromotorem i spalovacím motorem.
Katalog člunů Sevylor ke stažení (PDF)

Čluny z lehkých slitiny

Výhody:
  • nízká hmotnost
  • jednoduchá přeprava na střeše Vašeho auta

Katalog hnikových člunů ke stažení (PDF)